Warning: include(/home/kowaltg/public_html/jazz/installation_/language/et-EE/xml.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/kowaltg/public_html/jazz/index.php on line 56

Warning: include(/home/kowaltg/public_html/jazz/installation_/language/et-EE/xml.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/kowaltg/public_html/jazz/index.php on line 56

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/kowaltg/public_html/jazz/installation_/language/et-EE/xml.php' for inclusion (include_path='.') in /home/kowaltg/public_html/jazz/index.php on line 56
Historia

Na scenach Tarnogórskich Spotkań Jazzowych występowało już ponad 100 artystów i grup uznanych i cenionych tak w Polsce, jak i na świecie. To zarówno pionierzy polskiej sceny jazzowej, ale również zagraniczni goście z Europy, jak i innych zakątków świata.

Artyści którzy występowali w poprzednich edycjach Tarnogórskich Spotkań Jazzowych:

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

2016 - XIV TSJ

JAN PTASZYN WRÓBLEWSKI KWARTET

JAZZPOSPOLITA

KAROLINA ŚLEZIAK TRIO

MIKA/MUCHA/MASŁOWSKI

LESZEK KUŁAKOWSKI ENSEBLE

MATEUSZ GAWĘDA TRIO

TARNOGÓRSKI BIG BAND Z UDZIAŁEM DIXIELAND SOCIETY GOTEBORG

ANNA MARIA JOPEK

ROBERT CHYŁA TRIO

STANISŁAW SOYKA@WOJCIECH KAROLAK TRIO



2015 - XIII TSJ

AGA ZARYAN EUROPEAN JAZZ TRIO

DAREK DOBROSZCZYK TRIO

TARNOGÓRSKI BIG BAND z gościnnym udziałem Mateusza Adamczyka

KUBA PŁUŻEK PIANO SOLO

KRYSTYNA STAŃKO Kwartet

JACEK KOCHAN & CO

IREK GŁYK & BERNARD MASELI

IZABELLA EFFENBERG Projekt feat. Bernard Maseli, Krzysztof Ścierański, Krzysztof Szmańda

SKOLIK plays MINGUS

 

 


2014 - XII TSJ

 

Bartosz Dworak Quartet

Anna Maria Jopek

Pedro Y Marii

The Jazz Miglance

Adam Kowalewski & Piotr Wyleżoł

Krzysztof Kobyliński & Reut Rivka Shabi

Organ Spot

Funk De Nite

Generation Next & Francesco Angiuli

Marek Dyjak


2013 - XI TSJ

Wojciech Groborz & Collegium Latina

Adam Bałdych & Przemysław Raminiak

Babu Król

Cezary Paciorek Trio

Ida Zalewska & Wojciech Myrczek Sextet ft. Piotr Baron

Antoni Ziut Grelak - YeShe

PKS Trio

Iwona Loranc & Dawid Troczewski

Beata Przybytek z zespołem

 


 

2012 - X TSJ

Henryk Miśkiewicz & Robert Majewski Quintet feat. Dorota Miśkiewicz

HeFi Quartet z gościnnym udziałem Krzesimira Dębskiego

Benefis Janusza Muniaka

Marek Napiórkowski Trio

Marita Albán Juárez z zespołem

Maciej Fortuna Trio

Edi Sanchez Quartet

His Man Jazz Trio feat. Thomas Fink

 


 

2011 - IX TSJ

Kazimierz Jonkisz Quartet

Wojciech Staroniewicz Quartet

Adam Kawończyk Quartet

Radek Nowicki / Marcin Wasilewski Trio

Konrad Zemler Trio

Wierba & Schmidt

Dominik Bukowski Trio

Maciej Grzywacz Trio

Krzysztof Pacan Quartet

Tomasz Mucha Trio

Karch / Seger Quartet

Wystawa Marka Rokoszewskiego „Postacie jazzu”

 


 

2010 - VIII TSJ

Wojciech Karolak Quartet

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band

Krzysztof Popek Quintet

Smoczyńscy New Trio

Jarosław Bothur Quartet

Bartek Pieszka Quartet

Krzysztof Kobyliński Trio

The Johnny Freelance Experience

MGM Group

Wystawa Jacka Pałuchy

 


 

2009 - VII TSJ

Jan Ptaszyn Wróblewski

Krzysztof Urbański Mid West Quartet

Maciej Sikała Trio

Marcin Olak Trio

Ślusarczyk / Kupiec / Skolik

Sublokator

 


 

2008 - VI TSJ

Janusz Muniak & New Bone Sextet

Iza Zając Quartet

Brand New Trio

Bartek Pieszka / Nikola Kołodziejczyk

Mateusz Adamczyk Coloriage Trio

Kwartet Jorgi

 


2007 - V TSJ

 

Andrzej Jagodziński Trio

Adam Kawończyk Quartet

Piotr Baron Quartet

Thomas Fink / Rainer Glas

Kuba Stankiewicz Quartet

Jerzy Małek Quartet

Visegrad Blues Band

Klaudiusz Jania Trio

RGG Trio

 


2006 - IV TSJ

 

Mika Urbaniak Quintet

Krzysztof Ścierański

Jorgas Skolias / Paweł Kaczmarczyk

Marcin Olak Trio

New Bone Sextet i Claudius Valk

Kaczmarczyk / Barański / Dobrowolski

Irek Głyk Trio

PJ Ryba

 


2005 - III TSJ

 

Jarosław Śmietana Trio

Artur Dutkiewicz Trio

Ewa Uryga Quartet

Janusz Yanina Iwański Kapela

Fusion Trio

Piotr Rachoń

Tres Jazz

FreeMan


2004 - II TSJ

 

SBB

Mietek Szcześniak i Lora Szafran Special Quartet

Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet

Kuba Stankiewicz Quintet

Bonk / Kudełka / Mikołajczyk

Alina Radziwanowska

Nigdy nie byliśmy na księżycu

Toonel


2003 - I TSJ

 

Lesław Możdżer

Stanisław Sojka

Janusz Muniak Quintet

Tomasz Mucha Trio

Joachim Mencel Trio

http://spotkaniajazzowe.pl/program/babu-krol